strona główna kontakt mapa strony
Prosta droga do prostych podatków.
o firmie
20 lat doświadczenia - Tradycja i Zaufanie

Zarząd

Joanna i Dariusz Bobrowscy - założyciele Polskiego Konsorcjum Doradczego i Klubu Doradców Podatkowych. Czynnie uczestniczyli w pracach Komisji Sejmowej nad zmianami w ustawie o doradztwie podatkowym. Posiadają ostateczny wpis na listę doradców podatkowych, jak również certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Joanna Bobrowska Joanna Bobrowska
Doradca Podatkowy o numerze wpisu 01633. Posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 1090/96. Specjalizuje się w zakresie podatku od towarów i usług. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje również prowadząc szkolenia o tematyce podatkowej. Jako Członek Zarządu Kancelarii dba o merytoryczną obsługę Klientów. Prywatnie lubi podróżować i uprawiać żeglarstwo.

Dariusz Bobrowski Dariusz Bobrowski
Doradca Podatkowy wpisany na listę pod numerem 00015. Posiada również Certyfikat Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 1091/96. Jako Prezes czuwa nad sprawnym funkcjonowaniem i wizerunkiem Kancelarii. W wolnych chwilach rozwija również swoje zainteresowania kulinarne. Największa pasja to zdecydowanie żeglarstwo.

Nasza kancelaria podatkowa działa w okolicach: Warszawa, Wawer, Międzylesie, Falenica, Anin, Radość, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, 
Praga Południe, Rembertów, Wesoła, Michalin, Józefów, Wiązowna, Sulejówek, Świder, Otwock, Karczew, Marki, Ząbki, Zielonka

O FIRMIE | PODATKI | KADRY I PŁACE | WIRTUALNE BIURO | KSIĘGOWOŚĆ | KONTAKT
Kancelaria Doradztwa Podatkowego BUK © 1998 - 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Cookies